وب گستینگ

کهکشان رسانه ای شما

آنچه را که از رسانه های آینده انتظار دارید به شما می دهد
بهترین خدمات چند رسانه ای و آنلاین
برای آرامش، موفقیت و شادی شما
برای تجارت دیجیتال و تجارت بین المللی شما

با تکنیک حرفه ای در زمان صرفه جویی کنید

کار ما همیشه این بوده است که کسب و کارها را در مکان مناسب و در زمان مناسب با مخاطبان خود ارتباط دهیم. ما مصمم هستیم که مصرف کننده را در جایی که وقت خود را با استفاده از رسانه های اجتماعی و سایر ابزارهای دیجیتال می گذراند ملاقات کنیم که می تواند دید کسب و کار شما را افزایش دهد.

کار با تو

شما می توانید از تخصص ما برای افزایش ترافیک وب سایت خود، جذب مشتریان بیشتر و حفظ آنها استفاده کنید. و سپس می توانید تلاش های بازاریابی و کسب و کار آنلاین خود را به حداکثر برسانید و سپس می توانید تلاش های بازاریابی و تجارت آنلاین خود را به حداکثر برسانید.

کسب و کار خود را توسعه دهید

خدمات بازاریابی آنلاین ما به برند شما اجازه می دهد تا به مخاطبان بیشتری دست یابد و رابطه قوی تری با مشتریان ایجاد کند. همچنین ردیابی نتایج کمپین های بازاریابی شما را آسان می کند. از طریق تجزیه و تحلیل داده ها، می توانید کمپین های خود را برای دستیابی به نتیجه مطلوب و رشد کسب و کار خود تنظیم کنید. موفقیت در دستان شما با وب گستینگ خواهد بود

آنچه ما ارائه می دهیم:

تجزیه و تحلیل رفتار مشتری و بهینه سازی خدمات و محصولات

بهینه سازی (SEO)

سئو (بهینه سازی موتور جستجو) به ما این امکان را می دهد که یک سایت را بهینه سازی کنیم تا آن را بیشتر در معرض دید و موقعیت بهتر در وب قرار دهیم. هدف جذب ترافیک واجد شرایط به سایت با استفاده از تکنیک‌ها و استراتژی‌ها برای موقعیت بهتر خود در کلمات کلیدی مرتبط برای فعالیت شرکت است.

نرخ بازگشت سرمایه را افزایش دهید

پشتیبانی سئو توسط وب کستینگ

با آژانس سئوی ما، می توانید استراتژی سئوی خود را به خوبی هدایت کنید و آن را حرفه ای کنید. تضمین کار با تیمی مجرب و در عین حال بهره مندی از بستر سئو برای مدیریت و نظارت بر عملکرد شماست.

با انتخاب استراتژی مناسب و اجرای دقیق هزینه ها را کاهش دهید

رقبا را تحلیل کنید و روش تبلیغاتی مناسب را انتخاب کنید

ما با تحلیل رقبا و نظارت مستمر بر الگوهای رفتاری آنها، بازار را زیر نظر داریم و با اصلاح استراتژی رقابتی، یک قدم جلوتر از آنها می‌مانیم.

از اینجا شروع کنید

تا همدیگر را بهتر ببینیم

برای رشد کسب و کار خود

کار ما همیشه این بوده است که کسب و کارها را در مکان مناسب و در زمان مناسب با مخاطبان خود ارتباط دهیم. امروز، ما مصمم هستیم با استفاده از رسانه‌های اجتماعی، بهینه‌سازی موتورهای جستجو و سایر ابزارهای دیجیتالی که می‌توانند دید کسب‌وکار شما را افزایش دهند، با مصرف‌کننده‌ای که بیشتر وقت خود را در آنجا می‌گذراند ملاقات کنیم.

علاوه بر این، می‌توانید کمپین بازاریابی خود را با جمعیت‌شناسی مشتری خاص تنظیم کنید تا کمپین‌های خود را مؤثرتر و سودآورتر کنید. تجزیه و تحلیل داده های آژانس ما همچنین می تواند به شما کمک کند نتایج خود را ردیابی کنید و تعیین کنید که چه چیزی برای کسب و کار شما بهترین است. بنابراین ما می‌توانیم تصور واضح‌تری از آنچه مشتریان از شرکت شما انتظار دارند به شما ارائه دهیم.

در زمان ما، یادگیری نحوه اجرای بازاریابی دیجیتال ضروری و حتی ضروری است. اینترنت جایی است که بیشتر مردم درباره برندها و کسب و کارها می آموزند و با آنها تعامل دارند. بنابراین یک استراتژی بازاریابی دیجیتال خوب طراحی شده برای یک شرکت برای دستیابی به مشتریان بالقوه بیشتر ضروری است. این یک راه عالی برای هدف گذاری بیش از حد تبلیغات و ایجاد وفاداری مشتری است. ابزارها و پلتفرم های مختلفی برای تبلیغات دیجیتال استفاده می شود. با این حال، باید بدانید که چگونه آنها را پیاده سازی کنید تا بیشترین سود را از آنها ببرید.

بهترین بازاریابان می دانند که چگونه هر نوع محتوا و تاکتیک را دقیقاً به اهداف استراتژیک مرتبط کنند. در اینجا محبوب ترین اشکال محتوا و تاکتیک ها آورده شده است.

.

عناصر کلیدی بازاریابی دیجیتال عبارتند از: وب سایت، پست های وبلاگ، کتاب های الکترونیکی، اینفوگرافیک ها، پادکست ها، شبکه های اجتماعی، بروشورهای وب، عناصر برندسازی (لوگو، فونت و غیره)

اما ما طرفدار بازاریابی دیجیتال پیشرفته‌تر و توسعه‌یافته‌تر انواع عملی کسب‌وکار آنلاین هستیم، ما بیشتر به آینده فکر می‌کنیم: بازاریابی دیجیتال در عصر دیجیتال…

سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو) یک تکنیک بازاریابی دیجیتالی است که شامل بهینه سازی وب سایت برای نمایش بیشتر و قرار گرفتن بهتر در نتایج موتورهای جستجو مانند گوگل است. هدف جذب ترافیک واجد شرایط به سایت با استفاده از تکنیک‌ها و استراتژی‌هایی است که به شما امکان می‌دهد در کلمات کلیدی مرتبط با فعالیت شرکت موقعیت بهتری داشته باشید. این تکنیک به ویژه شامل بهینه سازی محتوا، استفاده از کلمات کلیدی مرتبط، ساخت لینک های خارجی با کیفیت و انطباق با الزامات موتورهای جستجو از نظر ساختار و کیفیت یک سایت است. سئو یک حوزه کلیدی در بازاریابی دیجیتال است زیرا به افزایش ترافیک ارگانیک و افزایش دیده شدن وب سایت در طولانی مدت کمک می کند.

Negomédias به شما ارجاع SEO را ارائه می دهد، به طوری که سودآورترین اهرم شما برای تجارت آنلاین باشد.

با آژانس سئوی ما، می توانید استراتژی سئوی خود را به خوبی هدایت کنید و آن را حرفه ای کنید. تضمین کار با تیمی مجرب و در عین حال بهره مندی از بستر سئو برای مدیریت و نظارت بر عملکرد شماست. بیایید با هم کار کنیم و در مورد نیازها و جاه طلبی های شما برای ایجاد یک استراتژی سئو موفق صحبت کنیم.

سرمایه گذاری در سئو به سرعت با افزایش قیمت ها و سفارشات مستهلک می شود. به این دلیل خوب و ساده که یک سئوی قوی به شما این امکان را می‌دهد که کمتر به SEA وابسته باشید (تبلیغات پولی توسط لینک‌های حمایت‌شده مانند Google Ads) و در نتیجه فعالیت‌های بازاریابی شما را به معنای وسیع سودآورتر می‌کند.

ما بسیاری از ابزارهای پولی و همچنین پلت فرم سئوی خود را برای پشتیبانی از مشتریان خود و نظارت بر نتایج آنها با توجه به نرخ تبدیل مورد نظر داریم.

موتورهای جستجو دروازه اصلی ارتباطات دیجیتال شما هستند. قبل از اینکه بتوانید مشتریان بالقوه خود را اغوا کنید، باید آنها را با پاسخ دادن به سؤالات جستجویی که در Google یا Bing اجرا می کنند، متقاعد کنید.

به این ترتیب، شما باید رویکرد تحقیقاتی آنها را درک کنید، خود را در مورد سؤالات کلیدی قرار دهید، اما همچنین بتوانید توسط SERP ها (صفحه نتایج موتور جستجو) به خوبی درک شوید تا به خوبی ارجاع داده شوید.

با  وب کستینگ ، ابتدا و مهمتر از همه در مورد کسب و کار شما و سپس در مورد تکنیک صحبت می کنیم: هر سرویس با یک مرحله تبادل عمیق شروع می شود تا فعالیت شما، ابزار و اهداف شما را بهتر درک کنید.

با توجه به تخصص ما، یک استراتژی موثر بیشتر یک استراتژی SEO است که متناسب با شرایط شما باشد! بنابراین تبادل در مرکز خدمات ما خواهد بود.

هنگامی که پروژه چارچوب بندی شد، تجزیه و تحلیل موجود می تواند آغاز شود: اغلب ممیزی کامل از وب سایت شما بر اساس سه معیار کلیدی سئو است: فنی، سرمقاله و …..

ما نقاط قوت و ضعف سایت شما و همچنین کفایت آن را با الزامات گوگل تجزیه و تحلیل خواهیم کرد.

پس از این ممیزی، کارشناسان سئو ما یک طرح پیشنهادی سئو را برای شما ارسال می‌کنند که تمام عناصر را برای تنظیم، تصحیح یا استقرار به منظور بهینه‌سازی ارجاع طبیعی سایت شما به تفصیل شرح می‌دهد.

برای کار بر روی ویرایش سایت شما، کارشناسان آژانس سئو ما در دسترس هستند: ما می توانیم محتوای منحصر به فرد و بهینه را بنویسیم تا پس از تایید اعتبار توسط شما، اغلب با غنی سازی صفحات موجود به منظور افزایش دیده شدن آنها، در سایت شما منتشر شود.

برعکس، اگر تخصص تجاری گسترده‌ای دارید و ترجیح می‌دهید محتوا نویسی را درونی کنید، می‌توانیم چارچوب‌هایی را برای شما بفرستیم که بهترین روش‌ها را برای دنبال کردن ارائه می‌دهند.

در عین حال، ما همچنین لینک سازی سایت شما را از طریق انتشارات در شبکه های سایت های شریک خود بهینه سازی می کنیم و در صورت لزوم از شما در غنی سازی پروفایل نت لینکینگ خود حمایت می کنیم.

در پایان هر ماه، با مشاهده همه KPIهای مربوط به وب سایت شما، پیشرفت سئوی شما را گزارش می کنیم: ترافیک SEO، عملکرد تجاری ناشی از نتایج ارگانیک، تکامل دید شما در عبارات کلیدی و همچنین در صفحات نتیجه به طور کلی، نظارت بر پروفایل نت لینک یا حتی خزیدن خوب سایت شما…

همانطور که متوجه شده اید، تمام جنبه های کلیدی برای ارجاع طبیعی شما به طور دقیق نظارت می شود و در گزارشی مستند می شود که می توانید با مشاور سئو اختصاصی خود توضیح دهید. از این گزارش و تبادلی که ایجاد می‌کند، ما با هم مراحل بعدی سرویس را تعریف می‌کنیم تا همیشه به دنبال عملکرد بالاتر سایت شما در صفحات نتایج Google باشیم.